Bc. Kateřina Soukupová

Bc. Kateřina Soukupováabsolventka Interier design školy INTERMEZZO v Praze, obor Interierový design.

Ať v bydlení, architektuře či věcech denní potřeby, vždy mě zajímal design. To krásné a funkční, co mi denně zpříjemňuje život třeba jen hrnkem, ze kterého ráno piju čaj…

Moje původní profese je designu vzdálená, vystudovala jsem bioanalytiku na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové. Myšlenka na jeho studium  mě ale neopouštěla a po absolvování kurzu základů interiérového designu jsem se rozhodla pokračovat v ročním studiu na Interier design škole INTERMEZZO v Praze, obor Interierový designer, který jsem zakončila v roce 2014 a dále pak Home Staging na Akademii Home Stagingu & Interiérového Designu v Praze 2015.

V návrzích interiérů upřednostňuji jednoduchost, funkčnost a praktičnost. Zajímají mě aktuální trendy,  na prvním místě je pro mě ale klient, jeho osobnost, požadavky a potřeby.

Mojí snahou je vytvářet stylově čisté, nadčasové  interiéry tak, aby celý prostor,  pokoj či  byt, spolu korespondoval jako celek  a spojovala ho jednotná myšlenka.

Formou návrhu interiéru využijeme potenciál Vašeho bydlení, ať se jedná o  pokoj, byt či dům. Provádím  také redesign / osvěžení, oživení / interiéru, což je levnější varianta úpravy prostoru za  pomocí menších zásahů a též  menších finančních prostředků.

Pro své klienty  provádím také Home Staging – úpravu interiéru před  prodejem či pronájmem. Cílem je  oslovit  v krátké době co nejvíce zájemců, vhodných kupců či nájemníků. Pomohu Vám  tedy připravit Vaši nemovitost k prodeji či pronájmu.

Nebojte se tedy oslovit mě. Určitě najdeme společnou cestu, jak  udělat domov.

Kateřina Soukupová